تبلیغات
شیعه ها - آیت‌الله مصباح یزدی:كنترل جمعیت سیاستی صهیونیستی است


درباره وبلاگ:


آرشیو:


طبقه بندی:


آخرین پستها :


پیوندها:


نویسندگان:


ابر برچسبها:


آمار وبلاگ:
آیت‌الله مصباح یزدی:كنترل جمعیت سیاستی صهیونیستی است

نوشته شده توسط:فاضل صرافپور
سه شنبه 11 خرداد 1389-01:11 ب.ظ

آیت‌الله مصباح یزدی:
كنترل جمعیت سیاستی صهیونیستی است

خبرگزاری فارس: رئیس موسسه آموزشی و پژوهشی امام خمینی (ره)، سیاست كنترل جمعیت را یك سیاست صهیونیستی عنوان كرد.

به ادامه مطلب مراجعه فرمایید
منبع : فارس نیوز
به گزارش خبرگزاری فارس از قم به نقل از مركز خبر حوزه ،آیت‌الله محمدتقی مصباح‌یزدی در دیدار جمعی از دبیران الهیات مدارس شهرستان تربت جام اظهار داشت: مخالفان در كشورهای شیعه‌نشین همان سیاست صهیونیست‌ها را در مسئله زاد و ولد دنبال می‌كنند، به این معنا ضمن آنكه خودشان به شدت به فكر ازدیاد جمعیت هستند، اما شیعیان را به كنترل و كاهش جمعیت ترغیب می‌كنند.
وی همچنین با بیان اینكه در شرایط كنونی همه ما باید خطر نفوذ وهابیت را در كشور جدی بگیریم، گفت: اینكه اكنون می‌بینیم در برخی از نقاط كشور جریان وهابیت فعالیت‌های خود را گسترده كرده و جمعیت سلفی‌ها در این مناطق رو به فزونی گذاشته است، اینها از جمله واقعیاتی است كه ما باید به درستی عمق آنها را درك كنیم و متاسفانه برخی هم به دلیل غفلت و تدابیر غلط مسئولان كشور در امر كنترل جمعیت صورت گرفته است.
استاد حوزه علمیه قم همچنین با اشاره به اینكه از دولت نمی‌توان انتظار داشت كه همه مشكلات را حل كند، خاطرنشان كرد: با توجه به اینكه ما بزرگ شده مكتب امام حسین(ع) هستیم، بنابراین بر طبق شعار «هیهات مناالذله» هیچگاه نباید در مقابل فعالیت‌های وهابیت و برخی سوءاستفاده‌های آنها از شرایطی كه انقلاب در این كشور فراهم آورده است، سكوت كنیم.
وی با تاكید بر لزوم كنار گذاشتن روحیه تنبلی و بی‌تفاوتی در مقابل تلاش‌های دشمن در راستای تضعیف تشیع و انقلاب تاكید كرد: عاملی كه سبب شد ما بتوانیم نظام طاغوت را شكست دهیم این بود كه همه مردم خودشان احساس تكلیف كرده و هركس در حد توان خود انجام وظیفه كرد و امروز هم ما برای مقابله با توطئه‌های دشمن نیاز به روحیه كار مردمی داریم و اینكه برای پاسداشت خون شهیدان احساس مسئولیت دینی داشته باشیم.
مصباح یزدی ادامه داد: برای مقابله با وهابیت و سایر جریان‌های انحرافی ما نیاز به همت مردم داریم و در این خصوص نباید به كمك دولت چندان چشم امید داشت، چراكه توان دولت در این حد نیست.
وی یاری و مدد الهی و عنایات امام زمان(عج) را در این قضیه بسیار مهم دانست و افزود: ما باید با اتكا بر پروردگار در مقابل افكار انحرافی و شبهات آنها به لحاظ ایمانی خود را قوی نگاه داریم و در وهله بعد با زبانی كه در كشور تنش ایجاد نكند به شبهات پاسخ داده سخن و عقیده حق خود را به خوبی تببین كنیم.
رئیس موسسه آموزشی و پژوهشی امام خمینی در بخش دیگری از سخنان خود با تاكید بر لزوم سرمایه‌گذاری در امر تربیت مبلغ در كشور بیان داشت: واقعا چرا ما باید پس از گذشت 30 سال از انقلاب هنوز برای برخی از شهرهایمان امام جمعه نداشته باشیم و حال آن كه سنی‌ها در روستاهای دارای 20 خانوار خود دارای روحانی هستند.


تاریخ آخرین ویرایش:- -