تبلیغات
شیعه ها - حمله به كشتی آزادی نشان از خواب‌آلودگی سران عرب است


درباره وبلاگ:


آرشیو:


طبقه بندی:


آخرین پستها :


پیوندها:


نویسندگان:


ابر برچسبها:


آمار وبلاگ:
حمله به كشتی آزادی نشان از خواب‌آلودگی سران عرب است

نوشته شده توسط:فاضل صرافپور
سه شنبه 11 خرداد 1389-01:08 ب.ظ

حمله به كشتی آزادی نشان از خواب‌آلودگی سران عرب است

خبرگزاری فارس: نماینده مردم نهبندان و سربیشه در مجلس با محكومیت اقدام رژیم اشغالگر قدس گفت: حمله به كشتی آزادی نشان از خواب‌آلودگی سران عرب است.

لطفا به ادامه مطلب مراجعه فرمایید
منبع : فارس نیوز
محمدرضا صابری امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در بیرجند با اشاره به حمله وحشیانه رژیم صهیونیستی به كاروان كمك‌های مردمی به غزه اظهار داشت: رژیم صهیونیستی یك رژیم وحشی و از نماد انسانیت خارج است.
وی ادامه داد: كشورهای عرب باید از حمله وحشیانه رژیم صهیونیستی درس عبرتی بگیرند و همانطور كه رهبران حماس از آنها خواستند به طور جد مسامحه با این رژیم یك جنایت بزرگ است.
نماینده مردم نهبندان و سربیشه در مجلس شورای اسلامی افزود: كشورهای اسلامی دیگر این كار را محكوم می‌كنند و در جای خود ساكت نمی‌نشینند كه هر كاری كه رژیم صهیونیستی خواست انجام دهد و با تمام قوا به كشورهای مظلوم كمك می‌كنند.
صابری با بیان اینكه سران عرب باید روزی پاسخگوی ملت‌های اسلامی دیگر باشند، گفت: باید سران عرب این جنایات را سریع‌تر محكوم كنند و دست از همكاری با رژیم غاصب صهیونیستی بردارند.
وی در مورد هدف رژیم صهیونیستی نیز افزود: این رژیم با اقداماتی كه انجام می‌دهد این را می‌رساند كه در چند روز زندگی خود به هیچ چیزی پایبند نیست و تمام حرف‌هایی كه می‌زند فقط شعار است.
نماینده مردم نهبندان و سربیشه در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: رژیم صهیونیستی از خواب آلودگی سران عرب استفاده می‌كند و آنها را مورد آزمایش قرار می‌دهد و باید سران عرب بیدار شوند و به كمك مردم مظلوم كشورهای اسلامی بشتابند.
صابری اضافه كرد: لازم است تمام كشورهای مسلمان جهان در محكومیت این فاجعه بزرگ موضع واحد و مشتركی اتخاذ كنند و باید به این نكته مهم توجه ویژه داشته باشند.


تاریخ آخرین ویرایش:- -