تبلیغات
شیعه ها - اعلام آمادگی اعضای مجمع اتحاد دانشجویان جهان اسلام برای اعزام به غزه


درباره وبلاگ:


آرشیو:


طبقه بندی:


آخرین پستها :


پیوندها:


نویسندگان:


ابر برچسبها:


آمار وبلاگ:
اعلام آمادگی اعضای مجمع اتحاد دانشجویان جهان اسلام برای اعزام به غزه

نوشته شده توسط:فاضل صرافپور
سه شنبه 11 خرداد 1389-12:05 ب.ظ

اعلام آمادگی اعضای مجمع اتحاد دانشجویان جهان اسلام برای اعزام به غزه

خبرگزاری فارس: مجمع اتحاد دانشجویان جهان اسلام طی بیانیه‌ای با تأكید بر اینكه نابودی نه فقط برای ظالمان بلكه برای سكوت‌كنندگان بر ظلم نیز حتمی است، آمادگی خود را برای اعزام به غزه اعلام كرد.

به ادامه مطلب مراجعه فرمایید
منبع : فارس نیوز
به گزارش حوزه دانشگاه خبرگزاری فارس، متن بیانیه مجمع اتحاد دانشجویان جهان اسلام كه در محكومیت حمله وحشیانه رژیم صهیونیستی به ناوگان كمك رسانی به مردم مظلوم غزه صادر شده، بدین شرح است: خدای را سپاس كه بر ما منت نهاد و نعمت اسلام و حقیقت را بر ما ارزانی داشت و دشمنان ما را از نادان‌ترین افراد آفرید. به درستی كه عصر ما عصری است كه زنگ نابودی ظالمان و خودكامگان عالم به دست خودشان نواخته می‌شود و آنان گام‌های سریع و بلندی به سوی نابودی خویش برمی‌دارند.

حمله صهیونیست‌ها به كاروان كمك‌های بشردوستانه بین‌المللی و شهادت دست كم 20 نفر از انسان‌های آزاده نه تنها چهره غیربشری و سفاك صهیونیسم را نشان داد، بلكه پیله تاریك و تنیده شده بر اذهان بشریت را نیز درید و امید داریم سبب اتحاد و بیداری بیشتر بشریت و نابودی هرچه سریعتر صهیونیسم بین‌الملل بشود.

ما دانشجویان جهان اسلام ضمن تبریك و تسلیت شهادت جمعی از آزادگان جهان به عموم مردم و مسلمانان و محكومیت این عمل شنیع و پست:
1- به دولتمردان جهان یادآور می‌شویم كه خون این انسان‌های بی‌گناه با همكاری شما ریخته شده است، چراكه شما بودید كه با همراهی و سكوت خود دشمن را چنین جسور كردید، لذا آگاه باشید، موجی كه ایجاد شده شما را نیز غرق خواهد كرد. پس از راهی كه می‌روید به سرعت باز گردید و با ملت‌های خود همراه شوید.

2- به سازمان‌ها و نهادهای به ظاهر بین‌المللی اعلام می‌داریم كه به شدت وجهه شما در سطح بین‌الملل ضربه وارد شده است. لذا به فكر محكومیت صرف این جنایت نباشید، خود را از چنگال و سلطه اختاپوسی نظام سرمایه‌داری و شبكه مافیایی صهیونیسم بیرون كنید.

3- ما دانشجویان جهان اسلام می‌دانیم و تاریخ نشان داده كه پس از چنین حركت‌های بیداركننده‌ای، صهیونیسم با تبلیغات و جهت‌دهی افكار عمومی و دادن بیانیه‌های بی‌خاصیت سعی در فرونشاندن خشم عمومی و لوث كردن ماجرا می‌كند و این خطری است به مراتب بزرگتر كه به وسیله آن جامعه جهانی حساسیت خود را نسبت به اینگونه وقایع از دست می‌دهد. لذا باید آگاه‌تر از قبل اقدامات عملی داشته باشیم و كشورهای آزاده جهان علی‌الخصوص مسلمان، تمامی روابط خود اعم از سیاسی و اقتصادی و ... را با رژیم صهیونیستی قطع كنند و نشود كه از سویی فریاد مظلومیت فلسطین را سر دهند و از سویی سفارتخانه این رژیم منحوس در كشورشان باز بماند.

4- زمامداران و حاكمان جهان اسلام! زمان عمل فرا رسیده و آیندگان ما مؤاخذه خواهند كرد. پس از تاریخ وقایع اخیر آن عبرت بگیرید و بدانید كه نابودی نه فقط برای ظالمان بلكه برای سكوت‌كنندگان بر ظلم نیز حتمی است.

5- اكنون جهانیان دانستند كه جهاد و جدال با صهیونیسم تقابل یك دین الهی با مدعیان دین دیگر نیست بلكه تقابل یك بینش انسانی و الهی با مطامع و اغراض غیر انسانی و شیطانی است و عرصه امروز نمایش رذالت‌هایی پست در برابر فضایل انسان‌هایی مظلوم و بی‌پناه است و در این تقابل تمام یهودیان، مسیحیان و مسلمانان و تمام ملت‌های آزاده و ستمدیده در برابر شیاطین و خونخواران سلطه‌طلب ایستاده‌اند.

6- ما دانشجویان جهان اسلام از تمامی آزادگان جهان درخواست داریم تا با كمك‌های مادی و معنوی خود اینگونه حركت‌های انسان‌دوستانه را یاری و تا زمان برچیده شدن محاصره غزه ارسال كشتی‌های حاوی كمك‌های بشردوستانه ادامه یابد.

7- در پایان ما دانشجویان مسلمان، فرزندان حضرت روح‌الله آمادگی خود را برای اعزام به غزه اعلام نموده و با صدای رسا فریاد می‌زنیم كه با همه وجود در راه اعتلاء اسلام و رهایی قدس شریف از چنگال دیوصفتان و خون‌آشامان صهیونیست آمادگی جانفشانی داریم و به زودی صفحه روزگار را از وجود این رژیم منحوس پاك خواهیم كرد.


تاریخ آخرین ویرایش:- -