تبلیغات
شیعه ها - رژیم صهیونیستی مانند دزدان دریایی از كاروان آزادی اخاذی كرد


درباره وبلاگ:


آرشیو:


طبقه بندی:


آخرین پستها :


پیوندها:


نویسندگان:


ابر برچسبها:


آمار وبلاگ:
رژیم صهیونیستی مانند دزدان دریایی از كاروان آزادی اخاذی كرد

نوشته شده توسط:فاضل صرافپور
سه شنبه 11 خرداد 1389-01:01 ب.ظ

رژیم صهیونیستی مانند دزدان دریایی از كاروان آزادی اخاذی كرد

خبرگزاری فارس: "مختار باقی‌زاده " گفت این رژیم به خود حق داده كه مانند دزدان دریایی هر كاروانی‌ را كه اراده كند متوقف و بازرسی ‌كند و هرچه كه خواست اخذ و هرچه را میل داشته باشد، اجازه عبور و انتقال می‌دهد.

به ادامه مطلب مراجعه فرمایید
منبع : فارس نیوز
"مختار باقی‌زاده " رئیس بنیاد حمایت از حقوق روزنامه‌نگاران تاجیكستان در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری فارس در دوشنبه افزود: كاروان كشتی‌های آزادی كه روز شنبه گذشته به قصد انتقال كمك‌های بشردوستانه برای مردم در محاصره غزه عازم آن دیار بود و مجهز به تجهیزات نظامی نیز نبوده است، با قهر و تصمیم‌ خصمانه مقامات جنایتكار اسرائیلی روبرو شده است.
وی افزود: این حادثه بار دیگر نشان داد كه رژیم صهیونیستی از هر نیرویی حتی نیروهای مردمی و با اهداف صلح آمیز ترس و واهمه دارد.
باقی‌زاده تصریح كرد: رژیم صهیونیستی همچنین از روزنامه نگاران و صاحب‌نظرانی كه همراه این كاروان بودند نیز می‌ترسد و اگر چنین نمی‌بود با چه بهانه‌ای اقدام به حمله و كشتار وقیحانه آنان كرد؟
این كارشناس تاجیك ادعای "ایگال پالمیر " وزیر امور خارجه رژیم صهیونیستی را كه گفته ‌است محموله‌ كاروان صلح یا كشتی آزادی بازرسی می‌شود و بخش مجاز آن برای ساكنان نوارغزه از طریق كانال‌های رسمی منتقل خواهد شد را نیز ادعایی مضحك و یك عمل شرم‌آور برای این رژیم نامید.
وی گفت: این رژیم این حق‌ را به خود داده است كه مانند دزدان دریایی هر كاروانی‌ را كه اراده كند متوقف و بازرسی می‌كند و هرچه كه خواست اخذ و هرچه را میل آن رژیم باشد اجازه عبور و انتقال می‌دهد.
وی ادامه چنین روندی را برای جامعه بشری غیر قابل تحمل دانسته و گفت: كشورهای جهان به خصوص مسلمانان باید با وحدت نظر در برابر این نوع اعمال جنایتكارانه صهیونیسم گام‌های مشخص بردارند.


تاریخ آخرین ویرایش:- -