تبلیغات
شیعه ها - پاكستان خواستار برخورد جدی با رژیم صهیونیستی شد


درباره وبلاگ:


آرشیو:


طبقه بندی:


آخرین پستها :


پیوندها:


نویسندگان:


ابر برچسبها:


آمار وبلاگ:
پاكستان خواستار برخورد جدی با رژیم صهیونیستی شد

نوشته شده توسط:فاضل صرافپور
سه شنبه 11 خرداد 1389-11:59 ق.ظ

پاكستان خواستار برخورد جدی با رژیم صهیونیستی شد

خبرگزاری فارس: مقامات ارشد دولت و دیگر سازمان‌های دولتی و خصوصی پاكستان حمله رژیم صهیونیستی به كاروان كمك به غزه را یك اقدام وحشیانه دانسته و خواستار برخورد جدی با چنین اقدامات رژیم صهیونیستی شدند.

به ادامه مطلب مراجعه فرمایید
منبع : فارس نیوز
به گزارش فارس به نقل از خبرگزاری فرانسه، آصف‌علی زرداری رئیس جمهور، یوسف‌رضا گیلانی نخست وزیر و شاه محمود قریشی وزیر امور خارجه و معاونین آنها و همچنین تعداد زیادی از سران دیگر سازمان‌های دولتی و خصوصی پاكستان از روز دوشنبه، حمله نظامیان رژیم صهیونیستی به كاروان دریایی كمك به غزه و كشته شدن تعدادی از فعالان در این زمینه را یك اقدام غیرانسانی و وحشیانه دانست و آن را به شدت محكوم كرد.
یوسف رضا گیلانی نخست وزیر پاكستان در پیامی، حمله كماندوهای اسرائیلی به كاروان امدادرسانی به غزه را شدیدا محكوم كرد و خواستار برخورد با این رژیم شد.
شاه محمود قریشی وزیر امور خارجه پاكستان نیز با محكوم كردن حمله رژیم صهیونیستی به كشتی‌های امدادرسان به غزه گفت كه پاكستان در تلاش است تا مشخص نماید كه آیا در میان كشته شدگان این حمله، افراد پاكستانی وجود داشتند یا خیر.
این در حالی است كه مقامات پاكستان از دستگیری دو تن از خبرنگاران این كشور توسط نظامیان اسرائیلی خبر داد و خواستار آزادی هر چه سریع تر این افراد شدند.
بر اساس اظهارات شاهدان عینی،‌ این خبرنگاران پاكستانی كه به منظور تهیه گزارش، كشتی امداد رسانی به غزه را همراهی می‌كردند روز گذشته توسط نظامیان رژیم بازداشت شدند.
در پی اقدام رژیم صهیونیستی مبنی بر بازداشت این دو خبرنگار پاكستانی مقامات اسلام آباد هشدار شدیدالحنی به رژیم صهیونیستی دادند.


تاریخ آخرین ویرایش:- -