تبلیغات
شیعه ها - محفل عروسی؛ تجدید دیدار سران فتنه


درباره وبلاگ:


آرشیو:


طبقه بندی:


آخرین پستها :


پیوندها:


نویسندگان:


ابر برچسبها:


آمار وبلاگ:
محفل عروسی؛ تجدید دیدار سران فتنه

نوشته شده توسط:فاضل صرافپور
دوشنبه 3 خرداد 1389-09:22 ق.ظ

خبرگزاری فارس: در مراسم عروسی پسر آقای میردامادی كه دو شب پیش برگزار شد، از جمله موسوی و كروبی و خاتمی به همراه موسوی خوئینی ها گردهم آمدند و دور یك میز نشستند

 

به گزارش سرویس فضای مجازی خبرگزاری فارس، عروسی پسر دبیر كل حزب مشاركت بهانه ای برای گردهم آمدن برخی سران و دست‌اندركاران فتنه 88 شد. در مراسم عروسی پسر میردامادی كه دو شب پیش برگزار شد، از جمله موسوی و كروبی و خاتمی به همراه موسوی خوئینی ها گردهم آمدند و دور یك میز نشستند.
در این مراسم، بهزاد نبوی، رضا خاتمی، مصطفی تاج زاده، صفایی فراهانی، شكوری راد، نعیمی پور، جلایی پور، شیرزاد و امین زاده هم حضور داشتند.
بنابر تصاویر منتشره از سوی سایت جرس، متاسفانه آقایان سیدحسن و سید یاسر خمینی هم با سران فتنه دور هم و پشت یك میز نشسته بودند. البته سایت های پارلمان نیوز و كلمه ترجیح دادند تصاویر این دو را سانسور كنند!
یك جا جمع شدن خاتمی با موسوی و كروبی در حالی است كه برخی سایت های ضد انقلاب اخیراً به عمد ملاقات خاتمی با عبدالله نوری را نیز لو دادند و این در حالی است كه دفتر خاتمی در انتشار این قبیل اخبار، تحفظ به خرج می دهد.
به گزارش كیهان، به دنبال این مراسم، كروبی و خاتمی در 2 دیدار جداگانه با برخی افراد همسو تظاهر به دلبستگی به حضرت امام كردند و مناسبت های سوم و چهاردهم و پانزدهم خرداد را گرامی داشتند. این در حالی است كه سران فتنه در حوادث سال گذشته با وجود تعرض اوباش آشوبگر علیه حضرت امام(ره) و آرمان های آن حضرت كه تا مرز آتش زدن تصویر امام خمینی، فحاشی علیه اصل ولایت فقیه، اهانت به عاشورای حسینی(ع) و القای جمهوری ایرانی در برابر جمهوری اسلامی پیش رفت نه تنها كوچك ترین اعتراضی نكردند بلكه در بسیاری از موارد، خود تحریك كننده و هیزم كش معركه بودند.
اما گذشت زمان و آشكار شدن دلبستگی عمیق ملت با آرمان های حضرت امام، باعث عقب نشینی تاكتیكی سران فتنه و تظاهر مجدد به همراهی با قافله ملت و انقلاب شد.
گفتنی است سران فتنه در محافل خود آشكارا از شكست و بدنامی خویش سخن می گویند و معتقدند حداقل فایده اینگونه نشست‌ها به هر بهانه ای كه باشد، در شرایط افسردگی و سرخوردگی شدید آنها ضروری خواهد بود.تاریخ آخرین ویرایش:- -