تبلیغات
شیعه ها - فتنه گران: دیگه تموم شدیم نیاز به شک داریم


درباره وبلاگ:


آرشیو:


طبقه بندی:


آخرین پستها :


پیوندها:


نویسندگان:


ابر برچسبها:


آمار وبلاگ:
فتنه گران: دیگه تموم شدیم نیاز به شک داریم

نوشته شده توسط:فاضل صرافپور
دوشنبه 3 خرداد 1389-10:13 ق.ظ

خبرگزاری فارس: شكست‌های متعدد فتنه گران برای فتنه انگیزی مجدد باعث تشكیل جلسه‌ای برای بررسی راهكارهایی جهت چگونگی برون رفت آنان از این وضعیت شده است.


به ادامه مطلب مراجعه فرمایید

به گزارش سرویس فضای مجازی خبرگزاری فارس، جوان نوشت؛ دراین جلسه كه با حضوری یكی از فتنه گران وتعدادی از حامیان اصلی این جریان برگزارشده است،عدم اقبال به جریان فتنه مورد بحث و بررسی قرار گرفته و بر برنامه ریزی جهت ایجاد موج جدیدی در آستانه سالگرد فتنه تاكید شده است.
در این جلسه همچنین یكی از افراد توجه حاضرین را به مساله ای كه به باور وی آسیب كنونی جریان فتنه بوده جلب كرده و گفته است،ما در وضعیت فعلی در بن بست سیاسی قرار گرفته ایم و این در حالی است كه توان تهییج و به میدان فرستان هواداران را هم نداریم.اگر بازهم نتوانیم جمعیت قابل ملاحظه ای را جمع آوری كنیم مرگ سیاسی مان را خودمان امضاء كرده ایم.
وی همچنین در پاسخ به سوالی یكی از حضار مبنی بر پیشنهاد وی برای حل این معضل گفته است: من هم دقیق نمی دانم كه چه بكنیم.فقط باید بگویم كه حركتی را كه شروع كرده ایم باید ادامه دهیم و مطمئنا شرایطی بوجود خواهد آمد كه ما از انفعال و بن بست خارج شویم ، ولی همین مقدار را بدانید كه ما به یك شوك بزرگ نیازمندیم تا باردیگر نظرها را بسوی خودمان جلب كنیم.
وی در عین حال توضیح بیشتری بر چگونگی ایجاد شوك سخنی به میان نیاورده است اما برخی دیگر از اعضای این جلسه مواردی همچون:تند كردن فضا از طریق بیانیه‌ها،ایجاد شایعه مبنی بر دستگیری برخی چهره‌ها، تلاش برای به میدان آوردن برخی چهره‌های روحانی متمایل به آن‌ها و...مطرح كرده‌اند ولیكن به دلیل عدم توافق كلی بر روی آن‌ها قرار شده است كه این شوك به صورت یك برنامه چند وجهی در جلساتی دیگر طراحی وبه سرعت برای انجام برنامه ریزی شود.

منبع :فارس نیوزتاریخ آخرین ویرایش:دوشنبه 3 خرداد 1389 10:15 ق.ظ